Firma Creadest sp. z o.o.

została założona w 2004 roku, w Gnieźnie, pierwszej stolicy Polski. Miejsce założenia firmy nie jest przypadkiem. Gniezno mieści się w rejonie Polski, który wyróżnia obecność doświadczonych oraz kreatywnych rzemieślników (szwaczek, modelarzy itd.) stąd pomysł na utworzenie tutaj naszej firmy. Dodatkowo w okolicy Gniezna, znajduje się wielu dostawców oraz producentów poszczególnych elementów, używanych na co dzień do produkcji mebli tapicerowanych, takich jak : pianka, stelaże, tkaniny.

Codzienne zadania Creadestu

realizuje 102 pracowników, których wyróżnia pełne zaangażowanie oraz doświadczenie. Nasi pracownicy to głownie tapicerzy, szwaczki, krojczy oraz administracja firmy. Z roku na rok, nasza kadra staje się coraz większa, w obliczu zwiększającej się liczby kontraktów oraz zamówień. Wyróżnia nas, jako firmę produkcyjna jednozmianowy tryb pracy, co pozwoli nam w przyszłości dokonać zmian w tym zakresie. Dodatkowo staramy się by nasi pracownicy byli wielojęzyczni co pozwoli na swobodna komunikacje w każdym zakresie z nowymi kontrahentami. Jako ambitna, pełna pasji kadra, wspólnymi silami dążymy do ciągłego rozwoju oraz do zaistnienia na rynkach międzynarodowych, zwłaszcza na runku kanadyjskim.

Creadest to francuska marka,

którą wyróżnia wysoka jakość produkowanych mebli wypoczynkowych w oryginalnej stylistyce i konkurencyjnej cenie. Unikalne wzory tkanin i skór zadowolą najbardziej wymagających klientów oraz odpowiadają obowiązującym trendom na rynku meblarskim, w szczególności w Kanadzie. Oferujemy szeroki wybór kanap, narożników, pufy i fotele, tworzone przez grupę naszych wybitnych francuskich projektantów. Obecny właściciel firmy, Gilles Pierre Fontaine, absolwent Francuskiej Szkoły Boulle, czynnie bierze udział w projektowaniu mebli oraz w tworzeniu unikalnego design’u.

Na specjalne życzenie

klienta wykonujemy meble pod określony wymiar, co doskonale wpisuje się w potrzeby mieszkańców Ameryki Północnej, dla której typowe są mniejsze lokale mieszkalne.

Rejestracja